Новорічні свята 2018

 

27-28 грудня  2017 року у нашій школі відбулися новорічні ранки "У пошуках Дідуся Мороза" для учнів 6-10-х класів та "Зимова казка" для учнів 0-5-х класів.  Активну участь у підготовці та проведенні ціх заходів взяли учні 7-10-х класів. Новорічна атмосфера, талановиті актори, веселі конкурси та пісні ще довго будуть у пам'яті дітей та гостей свята.

alt altalt  alt alt alt

alt

27 грудня 2017 року до кожного класу завітав Дід Мороз та Снігуронька. Діти розповіли дідусеві вірші, заспівали пісні та показали святково вбрання класних кімнат. 

 

alt alt

 19.12.2017 року в День Святого Миколая – покровителя всіх мандрівників та дітей комунальний заклад «Таврійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Херсонської обласної ради радо зустрічав гостей.

В цей святковий день не оминули вихованців школи своєю увагою добрі люди, благодійники, а саме: керуюча справами Таврійського міськвиконкому Бондар Л.В., ВАТ «Агробізнес -2», ВАТ «ПетроНик», Новокаховський КХП, ініціативна молодь НГІ «Україна», професійних училищ міста Н.Каховка, учні та батьки 3-Б класу ЗОШ №5, учні та батьки 3-Б класу Новокаховської гімназії, учні 6-Б класу Каховської ЗОШ №1 та мешканці м. Таврійська, м. Нової Каховки.

Всі діти школи-інтернату почули теплі слова та отримали подарунки від благодійників, а у відповідь, вихованці з педагогами школи підготували та показали казкову виставу «Чарівний експрес».
Нехай Святий Миколай цілий рік, і повік буде добрим і щедрим для кожного, хто часточку свого добра і сердечного тепла дарує всім дітям і дорослим.

alt

 

Пошук

АвторизаціяКонтакти

Завжди раді спілкуванню:

74988, Херсонська обл.,

м. Таврійськ, вул. Північна, 52,

тел./факс:

(05549) 7-31-17, 7-44-78.

e-mail: tavrinternat@ukr.net

Розробка та дизайн
Palmira Group